Browser not supported

You are using an old browser that we do not support anymore. Please consider using a modern web browser such as Microsoft Edge, Google Chrome or Firefox for the best website experience.

2006 yılında Türkiye’ de faaliyetlerine başlayan ACO, su yönetimi konusunda ülkemizdeki standartların yükseltilmesi konusuna odaklanmış bir şekilde geçtiğimiz yıllarda birçok önemli projede yer almıştır.

Hem dış mekanların hem de iç mekanların drenajı konusunda ölçülebilir ve kolay uygulanabilir sistemler sunan ACO Türkiye, Azerbaycan, Türkmenistan, Özbekistan, Gürcistan, Kazakistan, Irak gibi pazarların da yönetim ve satış faaliyetlerini Türkiye merkez ofisinden gerçekleştirmektedir.


2015 yılının başından itibaren, ACO Türkiye, özellikle yerel pazardaki özel taleplere hızlı ve etkin yanıt verebilmek amacıyla, paslanmaz çelik ürünlere odaklanan üretim yatırımını hayata geçirmiştir.

İletişim

ACO Türkiye
Tel: +90.212.347 52 54
Faks: +90.212.347 52 57
info@aco.com.tr

Referanslar

ACO’ nun tamamı etkin su yönetimine odaklanan ürünleri ile katkı yaptığı anahtar projelere göz atın. Projeleriniz ile ilgili özel çözümlerimize ulaşmak için lütfen ofisimiz ile irtibat kurun.

ACO Hakkında

ACO, yarının çevre koşulları için bugünden çözümler sunmayı hedefleyen, etkin su yönetiminin lider firmasıdır. Hijyen, konfor ve yangın dayanımına odaklanarak drenaj teknolojilerinde en güvenilir ve emniyetli ürünleri kullanıcıların hizmetine sunuyoruz.

TOP