Browser not supported

You are using an old browser that we do not support anymore. Please consider using a modern web browser such as Microsoft Edge, Google Chrome or Firefox for the best website experience.

Projelendirme

ACO, planlama aşamasından itibaren iş ortaklarına kapsamlı bir destek sağlayarak sonuçta ortaya çıkacak kullanım alanlarının mümkün olan en yüksek kaliteye mümkün olan en düşük maliyet ile ulaşmasını sağlamayı amaçlamaktadır.

Bu kapsamda gerek ürünler gerekse proje detayları anlamında mühendislerimiz her türlü desteği vermek üzere hizmetinizdedir. Özellikle açık alanların drenajında, meteorolojik veriler kullanılarak hidrolik hesaplamaların yapılması konusunda da uzmanlığımıza güvenebilirsiniz.

Tüm bunlar için bizimle iletişim kurmanız yeterli olacaktır.

İletişim bilgilerimiz için lütfen tıklayınız.

İletişim

ACO Türkiye
Tel: +90.212.347 52 54
Faks: +90.212.347 52 57
info@aco.com.tr

Referanslar

ACO’ nun tamamı etkin su yönetimine odaklanan ürünleri ile katkı yaptığı anahtar projelere göz atın. Projeleriniz ile ilgili özel çözümlerimize ulaşmak için lütfen ofisimiz ile irtibat kurun.

ACO Hakkında

ACO, yarının çevre koşulları için bugünden çözümler sunmayı hedefleyen, etkin su yönetiminin lider firmasıdır. Hijyen, konfor ve yangın dayanımına odaklanarak drenaj teknolojilerinde en güvenilir ve emniyetli ürünleri kullanıcıların hizmetine sunuyoruz.

TOP