Browser not supported

You are using an old browser that we do not support anymore. Please consider using a modern web browser such as Microsoft Edge, Google Chrome or Firefox for the best website experience.

ÖNCE HİJYEN!

HygieneFirst, ACO’ nun en üst düzey hijyenik performans taahhüdünü temsil etmektedir. ACO, tam hijyenik çözümler sunabilmek için yer drenajının hijyenik gereksinimlere odaklanmakta ve gıdalara temas eden ekipmanlar için ayrılmış üst düzey tasarım prensiplerini uygulamaktadır.

Drenaj sistemleri, bakterilerin kolaylıkla üreyebildiği ve gıda kirlenmesine neden oluşturan, özellikle önemli noktalardır. Yanlış tasarlanmış drenaj, bakım ve temizleme maliyetlerini artırırken gıda güvenliğini tehdit eder.

HygieneFirst ile ilgili detaylı bilgi için lütfen www.hygienefirst.com/tr mikro sitemizi ziyaret ediniz.


ACO, ürünlerinin tam performans ile çalışabilmesi için, hem tasarıma hem de yüksek teknolojili üretime yatırım yapmaktadır. Bu şekilde sadece gıda güvenliği değil, aynı zamanda iş güvenliği, temizlik ve bakım maliyetlerinin azaltılması gibi hedeflere ulaşılması sağlanmaktadır.


İncelikle tasarlanmış ve üretilmiş ürünler sayesinde, drenaj ekipmanlarında bakteri birikiminin önüne geçilmiş olur ve bu ekipmanların tam anlamıyla temizlenmesi sağlanır. Drenaj ekipmanlarının iyi tasarlanması hem üretim alanının daha verimli kullanımına hem de etkin su yönetimine olanak tanır.


Ürünlerin hem hijyen hem de hidrolik performans açısından test edilmesi oldukça önemlidir. Bu parametrelerden birinde yaşanacak olumsuzluklar tüm üretim prosesine yansıyabilir. Gıda endüstrisi açısından test edilmemiş ürünler ile çalışmak ciddi bir risk oluşturmaktadır. Avrupa’ da sadece drenaj problemleri nedeniyle üretimini durdurmak zorunda kalan birçok işletme bulunmaktadır.

İletişim

ACO Türkiye
Tel: +90.212.347 52 54
Faks: +90.212.347 52 57
info@aco.com.tr

Referanslar

ACO’ nun tamamı etkin su yönetimine odaklanan ürünleri ile katkı yaptığı anahtar projelere göz atın. Projeleriniz ile ilgili özel çözümlerimize ulaşmak için lütfen ofisimiz ile irtibat kurun.

ACO Hakkında

ACO, yarının çevre koşulları için bugünden çözümler sunmayı hedefleyen, etkin su yönetiminin lider firmasıdır. Hijyen, konfor ve yangın dayanımına odaklanarak drenaj teknolojilerinde en güvenilir ve emniyetli ürünleri kullanıcıların hizmetine sunuyoruz.

TOP