ÖNCE HİJYEN!

HygieneFirst, ACO’ nun en üst düzey hijyenik performans taahhüdünü temsil etmektedir. ACO, tam hijyenik çözümler sunabilmek için yer drenajının hijyenik gereksinimlere odaklanmakta ve gıdalara temas eden ekipmanlar için ayrılmış üst düzey tasarım prensiplerini uygulamaktadır.

Drenaj sistemleri, bakterilerin kolaylıkla üreyebildiği ve gıda kirlenmesine neden oluşturan, özellikle önemli noktalardır. Yanlış tasarlanmış drenaj, bakım ve temizleme maliyetlerini artırırken gıda güvenliğini tehdit eder.

HygieneFirst ile ilgili detaylı bilgi için lütfen www.hygienefirst.com/tr mikro sitemizi ziyaret ediniz.


ACO, ürünlerinin tam performans ile çalışabilmesi için, hem tasarıma hem de yüksek teknolojili üretime yatırım yapmaktadır. Bu şekilde sadece gıda güvenliği değil, aynı zamanda iş güvenliği, temizlik ve bakım maliyetlerinin azaltılması gibi hedeflere ulaşılması sağlanmaktadır.


İncelikle tasarlanmış ve üretilmiş ürünler sayesinde, drenaj ekipmanlarında bakteri birikiminin önüne geçilmiş olur ve bu ekipmanların tam anlamıyla temizlenmesi sağlanır. Drenaj ekipmanlarının iyi tasarlanması hem üretim alanının daha verimli kullanımına hem de etkin su yönetimine olanak tanır.


Ürünlerin hem hijyen hem de hidrolik performans açısından test edilmesi oldukça önemlidir. Bu parametrelerden birinde yaşanacak olumsuzluklar tüm üretim prosesine yansıyabilir. Gıda endüstrisi açısından test edilmemiş ürünler ile çalışmak ciddi bir risk oluşturmaktadır. Avrupa’ da sadece drenaj problemleri nedeniyle üretimini durdurmak zorunda kalan birçok işletme bulunmaktadır.

TOP