Browser not supported

You are using an old browser that we do not support anymore. Please consider using a modern web browser such as Microsoft Edge, Google Chrome or Firefox for the best website experience.

Çok değerli bir kaynak olarak kullanılabilir suyun yönetimi, iklim değişiklikleri ve hızlı kentleşme ile birlikte daha da önem kazanıyor. Suyun betonlaşma oranının artması nedeniyle toprak ile buluşamaması, doğal su döngüsünü sekteye uğratmaktadır. Bu durum, suyun kaybedilmeden ve yaşayanların konforunu olumsuz etkilemeden hızla ve hijyenik bir şekilde drene edilmesinin önemini artırmaktadır.

ACO olarak yaşam koşullarının geliştirilmesi ve doğadaki su döngüsünün sağlıklı bir şekilde tamamlanabilmesi için, tamamı kolayca ölçülebilir ve projelendirilebilir olan yenilikçi ürünler sunuyoruz. Bu ürünlerimizi de “ACO Sistem Zinciri” olarak sistematikleştirdiğimiz su döngüsü üzerine odaklıyoruz. Her bir ürünümüz bu zincirdeki halkalardan birinin etkin ve sağlıklı bir şekilde işlemesini sağlayacak şekilde tasarlanmış ve yüksek teknoloji ile üretilmiştir.

TOP