Browser not supported

You are using an old browser that we do not support anymore. Please consider using a modern web browser such as Microsoft Edge, Google Chrome or Firefox for the best website experience.

Açık Alanlar için Drenaj Sistemleri

Modern peyzaj mimarisindeki tasarımsal ve yapısal talepler çok değişkendir. ACO, tasarımcıların ve kullanıcıların ihtiyaçlarına yanıt veren iyi tasarlanmış ürün yelpazesi ile bu zorluğun üstesinden gelebilmektedir. ACO, ışıldayan kamusal alanlar yaratılması, spor tesislerini inşası, konutlar, çatı bahçeleri veya çevrenin korunması alanında kullanılabilecek sistem çözümleri sunmaktadır.


En modern peyzaj drenajı ekipmanlarımız ile daha doğal ve yaşanır mekanlar oluşturulmasına katkı yapmayı amaçlıyoruz. Çağdaş bir drenajın, suyu doğaya en hızlı kazandıracak ve yaşam konforumuzu artıracak özellikte olması gerektiğine inanıyoruz.


Drenaj uygulamalarımız, peyzaj mimarlarına yüksek bir yaratıcılık ve fonksiyonellik olanağı sunuyor. Teknik bir zorunluluk olarak kullanılan su yönetimi sistemlerinin yaşadığımız mekanların görselliğine ve kullanım amacına da katkı yapması bizi sıradan bir drenaj firması olmaktan çıkarıyor.


Açık alanların kullanım amacı ne olursa olsun, tamamen bir sistem olarak tasarlanmış ACO ürünleri ve çok çeşitli materyal alternatifleri ile gereksinimlerinizi tam olarak karşılayabiliyoruz.

TOP