Browser not supported

You are using an old browser that we do not support anymore. Please consider using a modern web browser such as Microsoft Edge, Google Chrome or Firefox for the best website experience.

ACO DRAIN® KerbDrain

İki işlev - tek çözüm

ACO DRAIN® KerbDrain polimer betondan tek parçadan imal edilmiş, aynı zamanda drenaj kanalı da olan bir bordür taşıdır. Bordür taşı boyunca yüksek drenaj kapasitesi sağlaması ile örneğin araç yolları, dönel kavşaklar ve araç park alanları için ideal bir çözüm sunar. KerbDrain' in standart beton bordür taşları ile aynı renkte olması düzgün bir estetik görüntünün sağlanmasına yardımcı olur. Hafif yapısı, drenaj kanalının hali hazırda bordür taşının içine entegre edilmiş olması ve kolay temizlenebilmesi maliyet avantajı sağlamakta, montaj ve kullanımda önemli faydalar sağlamaktadır.


Dairesel kullanım için kanallar, çamur tutuculu giriş şaftları ve merkezi bordür taşları sunan akıllı modüler sistem ile ACO DRAIN® KerbDrain çok yönlü bir kullanım sağlar.


147 cm2/m giriş alanı sağlayan yan giriş açıklıkları hızlı bir drenaj performansı yaratır. Bu, otobüs durakları gibi çok yüksek gereksinimlerin karşılanması gereken hassas alanlarda drenaj verimliliği açısından olduğu kadar geleneksel tasarımın çok sayıda çıkış gerektirdiği büyük alanlarda verimlilik sağlamaktadır.

TOP