Browser not supported

You are using an old browser that we do not support anymore. Please consider using a modern web browser such as Microsoft Edge, Google Chrome or Firefox for the best website experience.

ACO DRAIN® Monoblock

Diğer kanallar ile karşılaştırılamayacak bir sistem:

ACO DRAIN® Monoblock, peyzaj drenajında bir yeniliktir. Monoblock, gevşeyen parçalar içermeyecek şekilde yekpare olarak ortaya çıkaran, polimer betondan özel bir metot kullanılarak dökülmektedir.

Polimer betondan üretilen Monoblock:

  • Hafiftir
  • Yaşlanmaz
  • Yük taşıyabilir
  • Kesinlikle paslanmaz
  • Rengini kaybetmez

Zengin Monoblock ürün ailesi içerisinden yapısal ve hidrolik kapasite ihtiyaçlarınıza uygun olarak istediğiniz ürünü seçebilirsiniz. Böylece, hem ihtiyacınızdan fazlası için yatırım yapmamış hem de ürünün performansından emin olursunuz.


Özellikle tasarım ve estetik olarak drenaj elemanlarından beklentiler gün geçtikçe artmaktadır. Monoblock, antrasit siyah renkte sunulabilmektedir ve böylelikle çekici bir dekoratif eleman olarak da kullanılabilir. Antrasit renkte Monoblock rengini hiçbir zaman kaybetmez.


Özellikle hareketli parçalarının olmaması, Monoblock ürününü Formula 1 pistleri, havalimanları, yükleme sahaları gibi alanlarda kullanılmak üzere ideal bir ürün yapmaktadır.

TOP