Browser not supported

You are using an old browser that we do not support anymore. Please consider using a modern web browser such as Microsoft Edge, Google Chrome or Firefox for the best website experience.

ACO DRAIN® Multiline Polimer Beton Kanallar

Polimer betondan imal edilen, özel kesiti sayesinde yüksek drenaj ve kendi kendini temizleme özelliği sağlayan Multiline sistemi, yüksek derecede standardize edilmiş bir arayüz sağlaması sayesinde ihale süreçlerinde tasarımcılara zaman kazandırır. Yatırımcılar ise, tasarımda esneklik, işlevsellik ve yüksek dayanım sağlayan bu ürün ile iyi düşünülmüş tasarım ve yapısal çözümlere erişim sağlarlar.


ACO Multiline, özel kesiti sayesinde yüksek bir hidrolik kapasite sunmaktadır. Tüm ihtiyaçlara yanıt verebilecek şekilde değişik ölçülerde sunulabilen bu ürün, eksiksiz bir sistem sağlaması ile planlamada ve uygulamada esneklik ve hız sağlar.


Birbiriyle uyumsuz kanal ve ızgara çözümlerinin neden olduğu problemleri en aza indirmeye odaklanan Multiline serisi, tam uyumlu ve özel kilitleme sistemli ızgara seçenekleri ile güvenliğinize katkı yapar.


Çok çeşitli materyallerden, değişik yük sınıflarında, ihtiyacınız ile tam örtüşecek ızgara çözümleri sayesinde, tasarımda görsellik ve işlevsellik aynı anda sağlanmış olur. Multiline serisi ile kullanılabilecek sınırsız ızgara seçenekleri için ofisimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

AçıklamaModelDilTipİndir
Multiline V100 polimer kanal ürün teknik föyüMultiline V100Almanca
Multiline V150 polimer kanal ürün teknik föyüMultiline V150Almanca
Multiline V200 polimer kanal ürün teknik föyüMultiline V200Almanca
Performans BeyanıGenelİngilizce
DIBt İzin BelgesiGenelAlmanca
AçıklamaModelTipİndir
Multiline V100 polimer kanal ve ızgara alternatifleri çizimleriMultiline V100
Multiline V150 polimer kanal ve ızgara alternatifleri çizimleriMultiline V150
Multiline V200 polimer kanal ve ızgara alternatifleri çizimleriMultiline V200
AçıklamaModelDilTipİndir
Multiline V100 ürün şartnamesiMultiline V100Türkçe
Multiline V150 ürün şartnamesiMultiline V150Türkçe
Multiline V200 ürün şartnamesiMultiline V200Türkçe
AçıklamaModelTipİndir
Multiline ürün grubu montaj detaylarıGenel
Multiline ürün grubu montaj detaylarıGenel

İletişim

ACO Türkiye
Tel: +90.212.347 52 54
Faks: +90.212.347 52 57
info@aco.com.tr

Referanslar

ACO’ nun tamamı etkin su yönetimine odaklanan ürünleri ile katkı yaptığı anahtar projelere göz atın. Projeleriniz ile ilgili özel çözümlerimize ulaşmak için lütfen ofisimiz ile irtibat kurun.

ACO Hakkında

ACO, yarının çevre koşulları için bugünden çözümler sunmayı hedefleyen, etkin su yönetiminin lider firmasıdır. Hijyen, konfor ve yangın dayanımına odaklanarak drenaj teknolojilerinde en güvenilir ve emniyetli ürünleri kullanıcıların hizmetine sunuyoruz.

TOP