Browser not supported

You are using an old browser that we do not support anymore. Please consider using a modern web browser such as Microsoft Edge, Google Chrome or Firefox for the best website experience.

ACO DRAIN® PowerDrain

Olağanüstü drenaj kapasitesi, üst düzeyde emniyet ve F 900 yük sınıfına kadar inanılmaz stabilitesi ACO PowerDrain ürününün çekici özellikleridir. Bu sayılan faydalar, öncelikle aşağıdaki dört özelliğin sonucudur:

  • Tipik ACO tasarımında, yüksek kaliteli katodik daldırma kaplamalı döküm demir ızgaralar
  • Yenilikçi V kanal kesiti
  • Olağanüstü stabil yan çeperler
  • Entegre koruma tamponları

Kanal ile ızgara arasındaki özel elastomer koruma tamponları, esnek bağlantılar ile monte edilmesine rağmen emniyetli bir şekilde kilitlenen ızgaralar ile birlikte, kanalın üzerinden geçildiğinde uzun vadeli gürültü izolasyonu sağlar.


ACO PowerDrain, ACO’ nun tasarım ve ürün çeşitliliğindeki alışılageldik üstünlüklerini yansıtmaktadır. Tasarımcılar için süreçleri hızlandıracak, kullanıcılar için problemsiz bir fiziksel ürün ömrü sunacak şekilde üstün üretim proseslerinden geçen ACO PowerDrain, stabilitenin ön planda olduğu mekanlar için ideal bir çözümdür.


ACO’ ya özgün güvenli kilitleme sistemi ile, kanalınız ile tam uyumlu ve kullanım güvenliğinden emin olacağınız bir sistem çözümü yaratmış oluyoruz.

TOP