Browser not supported

You are using an old browser that we do not support anymore. Please consider using a modern web browser such as Microsoft Edge, Google Chrome or Firefox for the best website experience.

ACO Fuga Oluklu Çerçeveli Kanal Sistemi

ACO FUGA oluklu çerçeveli drenaj kanalları, performanstan ödün vermeden ince ve zarif bir görünüm sunmaktadır. Geniş ızgaraların yerini alan FUGA çerçeveler, kullanıldığı yüzey ile temiz ve pürüzsüz bir bağlantı oluşturur. Bir tasarım unsuru olarak değişik mimari çizgilere uyum sağlayacak şekilde monte edilebilir.


Kolayca monte edilebilen FUGA çerçeveler, ACO Multiline veya ACO XtraDrain kanal serileri ile tam uyumlu şekilde kullanılabilir. Özellikle, kullanılan zeminde drenaj sisteminin görselliği en az etkileyecek şekilde tasarlanmak istendiği noktalar için ideal bir çözümdür.


ACO FUGA çerçeveler, aynı zamanda mimari çizgiler ile paralellik sağlayacak şekilde tasarlanabilir ve özel ihtiyaçlara uygun olarak üretilebilir. Böylece normal şartlarda tasarımda bir külfet oluşturan drenaj sistemi bir estetik elemana dönüştürülebilir.


Tüm ACO drenaj kanalları, yüksek bir drenaj ve kendi kendini temizleme kapasitesine sahip olacak şekilde tasarlanmakta ve üretilmektedir. Her halükarda, tam bir temizlik ve hijyen sağlanabilmesi amacıyla, ACO FUGA çerçeveli drenaj kanallarına, belli aralıklar ile yerleştirilen temizleme üniteleri yardımıyla kolayca erişilebilir ve temizlik yapılabilir.

TOP