Browser not supported

You are using an old browser that we do not support anymore. Please consider using a modern web browser such as Microsoft Edge, Google Chrome or Firefox for the best website experience.

ACO Işıklı Drenaj Sistemleri

Her tip uygulama için çekici aydınlatma: ACO LightPoint ve ACO Eyeleds ortak açık alanların mimarisi ve tasarımında aydınlatılmış odak noktaları olarak hizmet görür. Bu şekilde, meydanlar, giriş alanları ve yol gösterme elemanları hem tasarım hem de işlev olarak zenginleştirilmektedir.


ACO Eyeleds

Hafif ve güçlü - B 125 yük sınıfı için, LED ışıklar yüksek kaliteli plastik ızgaranın içine entegre edilmiştir. Lambaların çapı yaklaşık sadece 2 cm olmasına rağmen LED teknolojisi sayesinde yoğun bir aydınlatma etkisi yaratır. ACO Eyeleds, araç yolları, meydanlar, genel amaçlı yollar, yaya bölgeleri, geniş caddeler veya tren yolu platformları için harika görüntüler elde edilmesini sağlar.

Dekoratif etkilerinin, yön bulma ve işaretleme ışığı olarak görev yapmasının veya çok özel odak noktaları meydana getirmesinin yanında, aydınlatma partnerimiz ve ACO' nun birlikte geliştirdiği ACO Eyeleds, yoğun olan alanlarda emniyetin iyileştirilmesine de katkı yapar.


ACO LightPoint

ACO LightPoint D 400 yük sınıfına kadar, güzel ve yüksek kaliteli bir çözümdür: Döküm ızgaraların üzerine entegre edilmiş, paslanmaz çelik ile çevrelenmiş beyaz veya mavi LED lambalar, yoğun trafik olan açık alanlar veya girişler için dikkat çekici odak noktası olarak işlev görür. Ortak açık alanlar ve işlek girişler tasarım ve işlev olarak zenginleştirilmiş olur. ACO LightPoint 100 ve 200 mm nominal genişliklerinde bulunmaktadır.


ACO Sideline

ACO Sideline, drenaj ve LED teknolojilerinin iyi tasarlanmış birlikteliğini temsil etmektedir. Doğrusal ışık yolları, modern mimarinin karakterini en iyi biçimde vurgulamaktadır. Sabit tek renklerin yanı sıra, RGB teknolojisi, renk karışımları, renk geçişleri, renk değişimleri ve dinamik ışık serilerinin kullanımına olanak vermektedir. Kullanıcı dostu kontroller, çözümlerin küçük uygulamalardan bina otomasyon sistemlerindeki karmaşık entegrasyonlara kadar tüm uygulamalarda kullanılmasını mümkün kılar.

TOP