Browser not supported

You are using an old browser that we do not support anymore. Please consider using a modern web browser such as Microsoft Edge, Google Chrome or Firefox for the best website experience.

ACO, yollarda ve arazi drenajında kullanılmak üzere kanalizasyon kapakları ile ilgili tam bir ürün gamı sunmaktadır: özgün tasarımlar yaratacak ve tüm yük sınıflarını kapsayacak şekilde süzgeç başlıkları ve rögar kapakları.

ACO rögar kapakları, trafik alanlarının planlanması açısından önemli bir tasarım elemanıdır.


Multitop D 400 rögar kapak serisi, iyi düşünülmüş ürün özellikleri sunmaktadır:

  • Hafif kapak ve ızgaralar,
  • Bakım gerektirmeyen, vidasız, güvenli şekilde kilitlenebilen yapı,
  • Çerçeve içerisinde tampon parçalar,
  • Hem görsel hem de hidrolik anlamda çekici tasarım.

Fiberglas takviyeli plastik çerçeve ve kapaklı yeni rögar kapağı ACO SAKU, EN 124’ e göre B 125 yük sınıfını sağlamaktadır. Plastik çerçeve, tek parça olarak dökülmüş beton ayarlama halkası ile donatılmış olmakla beraber, ürünün kullanımı sadece 9 kg olması sayesinde oldukça kolaydır.


İster dörtgen, ister yuvarlak, ACO rögar kapakları, çevre kaplaması ile bütünlük sağlayacak şekilde monte edilebilir. Şehrin amblemi, şirket logosu gibi görsel elemanlar kullanılabilir.

İletişim

ACO Türkiye
Tel: +90.212.347 52 54
Faks: +90.212.347 52 57
info@aco.com.tr

Referanslar

ACO’ nun tamamı etkin su yönetimine odaklanan ürünleri ile katkı yaptığı anahtar projelere göz atın. Projeleriniz ile ilgili özel çözümlerimize ulaşmak için lütfen ofisimiz ile irtibat kurun.

ACO Hakkında

ACO, yarının çevre koşulları için bugünden çözümler sunmayı hedefleyen, etkin su yönetiminin lider firmasıdır. Hijyen, konfor ve yangın dayanımına odaklanarak drenaj teknolojilerinde en güvenilir ve emniyetli ürünleri kullanıcıların hizmetine sunuyoruz.

TOP