Browser not supported

You are using an old browser that we do not support anymore. Please consider using a modern web browser such as Microsoft Edge, Google Chrome or Firefox for the best website experience.

XtraDrain Plastik Kanallar

Yüksek kaliteli plastik malzemeden üretilen XtraDrain kanal gövdesi kolay taşıma ve maksimum kaliteyi bir araya getirmektedir. Özel V-kesiti ve dış çerçevenin altıgen yapısı gibi teknik detaylar çağdaş drenaj kanalı ihtiyaçlarına yanıt vermektedir. Yüksek akış hızı ve etkili kendini temizleme özelliği bakım ve servis maliyetlerinin minimumda tutulmasına olanak vermektedir. Kanal bağlantılarının erkek/dişi yapısı kolay montaj sağlar.


XtraDrain kanallar, klasik plastik kanallara göre yüksek kaliteli detayları ve tam bir sistem çözümü sunması ile ön plana çıkmaktadır. Kanalların ve ızgaraların tam uyumu, kullanımdaki güvenlik sorunlarını ortadan kaldırır.


ACO XtraDrain drenaj kanalı için, A15’ ten C250 yük sınıfına kadar, Drainlock kilitleme sistemi içeren değişik tasarımlarda ızgaralar sunuyoruz. Izgara seçiminde, görsellik ve fonksiyona göre paslanmaz çelik veya kompozit plastik gibi değişik materyaller kullanılabilir.


ACO XtraDrain ürün ailesi, drenaj ihtiyacınıza en optimum çözümü sunacak şekilde zengin bir boyut seçeneği sunmaktadır. Tüm açık ve kapalı alanlarda güvenle kullanabileceğiniz XtraDrain ile görünümü yıllarca bozulmayan bir mekan yaratabilirsiniz.

TOP