Browser not supported

You are using an old browser that we do not support anymore. Please consider using a modern web browser such as Microsoft Edge, Google Chrome or Firefox for the best website experience.

Bağlantı Kapakları

ACO bağlantı kapakları, istenilen yük sınıfı ve malzemeden imal edilebilen hem bina içi hem de bina dışı kullanımına uygun çağdaş bir çözüm sunmaktadır. Estetiğin ön planda olduğu uygulamalarda, içerisine zemin malzemesi uygulanarak mekanların görselliğinin bozulması önlenebilir. Kapak ağırlığına bağlı olarak, piston veya hidrolik sistem ile donatılarak kapakların güvenli bir şekilde çalışması sağlanabilir. Ağır uygulamalar, özellikle metro çıkışları, havalimanı apron uygulamaları veya geniş açık alanlar gibi mekanlar için oldukça uygundur.


Hafif Hizmet Tipi Kapaklar

Özellikle bina içi uygulamaları için, kullanıcılar tarafından hissedilmeyen ve görselliği bozmayacak şekilde tasarlanmış olan hafif hizmet tipi kapaklar, zemin altına erişim için modern bir çözüm oluşturmaktadır. Alüminyum, galvaniz çelik veya paslanmaz çelik alternatiflerinden birisi seçilerek ihtiyaç duyulan fonksiyonelliğe uygun bir malzeme seçimi yapılabilir.


Ağır Hizmet Tipi Kapaklar

ACO, sadece yaya yüküne dayanıklı değil, aynı zamanda, özel kullanım alanları için D400 yük sınıfına kadar bağlantı kapağı alternatifleri sunmaktadır. Bu ürünler, projeye özel ölçü ve özelliklerde tasarlanabilir ve ACO’ nun üstün üretim teknolojisi ile beklentileri uzun yıllar karşılayacak şekilde üretilir.

İletişim

ACO Türkiye
Tel: +90.212.347 52 54
Faks: +90.212.347 52 57
info@aco.com.tr

Referanslar

ACO’ nun tamamı etkin su yönetimine odaklanan ürünleri ile katkı yaptığı anahtar projelere göz atın. Projeleriniz ile ilgili özel çözümlerimize ulaşmak için lütfen ofisimiz ile irtibat kurun.

ACO Hakkında

ACO, yarının çevre koşulları için bugünden çözümler sunmayı hedefleyen, etkin su yönetiminin lider firmasıdır. Hijyen, konfor ve yangın dayanımına odaklanarak drenaj teknolojilerinde en güvenilir ve emniyetli ürünleri kullanıcıların hizmetine sunuyoruz.

TOP