Browser not supported

You are using an old browser that we do not support anymore. Please consider using a modern web browser such as Microsoft Edge, Google Chrome or Firefox for the best website experience.

Ağır Hizmet Tipi Kapaklar

ACO bağlantı kapakları, sadece yaya alanlarında değil, daha karmaşık uygulamalar da tasarımcılara fonksiyonel çözümler sunmaktadır. ACO ağır hizmet tipi bağlantı kapakları, her kullanım için değişik ölçüler ve özelliklerde sınırsız bir ürün yelpazesi ile tüm özel ihtiyaçlara yanıt vermeyi amaçlamaktadır.


Her mekanda rahatça kullanabileceğiniz bağlantı kapaklarını, kullanımı kolaylaştıran pistonlar ile tasarlayabiliyoruz ve çalışanlarınızın yükünü ve çalışma süresini minimuma indiriyoruz. ACO, tüm ölçülerdeki kapaklar için uzun ve etkin bir fiziksel ömür sunmaktadır.

İletişim

ACO Türkiye
Tel: +90.212.347 52 54
Faks: +90.212.347 52 57
info@aco.com.tr

Referanslar

ACO’ nun tamamı etkin su yönetimine odaklanan ürünleri ile katkı yaptığı anahtar projelere göz atın. Projeleriniz ile ilgili özel çözümlerimize ulaşmak için lütfen ofisimiz ile irtibat kurun.

ACO Hakkında

ACO, yarının çevre koşulları için bugünden çözümler sunmayı hedefleyen, etkin su yönetiminin lider firmasıdır. Hijyen, konfor ve yangın dayanımına odaklanarak drenaj teknolojilerinde en güvenilir ve emniyetli ürünleri kullanıcıların hizmetine sunuyoruz.

TOP