Browser not supported

You are using an old browser that we do not support anymore. Please consider using a modern web browser such as Microsoft Edge, Google Chrome or Firefox for the best website experience.

Banyo Süzgeçleri

ACO Easyflow, banyolar için kullanışlı ve modüler bir drenaj sistemi sağlayan bir ürün grubudur. Koku tutucusu rahatça çıkarılabilen ve kolaylıkla temizlenebilen yapısı sayesinde banyo hijyenine katkı yapar.


ACO banyo süzgeçleri, değişik uygulamalar ve izolasyon uygulamaları ile tam uyum sağlayacak şekilde gerekli aksesuarlar ile sunulabilmektedir.


ACO banyo süzgeçlerini, görünümde bütünsellik sağlamak adına, banyonuzda kullandığınız seramik ile döşeyebilirsiniz.


Özellikle oteller, rezidanslar, iş merkezleri gibi çok katlı binalarda yangın güvenliğine katkı yapmak amacıyla ACO Easyflow süzgeçler yangın kartuşu ile donatılabilir.

İletişim

ACO Türkiye
Tel: +90.212.347 52 54
Faks: +90.212.347 52 57
info@aco.com.tr

Referanslar

ACO’ nun tamamı etkin su yönetimine odaklanan ürünleri ile katkı yaptığı anahtar projelere göz atın. Projeleriniz ile ilgili özel çözümlerimize ulaşmak için lütfen ofisimiz ile irtibat kurun.

ACO Hakkında

ACO, yarının çevre koşulları için bugünden çözümler sunmayı hedefleyen, etkin su yönetiminin lider firmasıdır. Hijyen, konfor ve yangın dayanımına odaklanarak drenaj teknolojilerinde en güvenilir ve emniyetli ürünleri kullanıcıların hizmetine sunuyoruz.

TOP