Browser not supported

You are using an old browser that we do not support anymore. Please consider using a modern web browser such as Microsoft Edge, Google Chrome or Firefox for the best website experience.

Duş Kanalları

Mimari olarak sınırlı alanların en etkin kullanımına odaklanıldığı günümüzde, banyolara prestijli bir görünüm sağlayan duş kanalları git gide daha yaygın kullanılan ürünler olarak karşımıza çıkıyor.

ACO, her inşai ihtiyaca uygun olarak, değişik ölçü ve tasarımlarda, çok geniş bir duş kanalı ürün gamı sunuyor. Tüm modellerinde hijyenik tasarıma odaklanan ACO duş kanalı ailesi, banyonuzun estetiğine de maksimum katkı sağlamayı hedefliyor.


ACO duş kanalları, lazer teknolojisi ile kesim sayesinde kusursuz bir görünüm sağlıyor ve banyo yüzeyi ile tam bir görsel uyum sağlıyor. Çok çeşitli görünümlerde ızgara alternatifleri ile size banyonuzda seçme özgürlüğü sunuyor. Izgaranın içerisine monte edebileceğiniz LED opsiyonu ile de tamamen farklı bir ambiyans yaratmanız mümkün.


ACO, tüm duş kanallarında, tamamen ve kolaylıkla temizlenebilme özelliğini standart olarak sunuyor. Izgarayı kaldırdığınızda kanal gövdesine tam olarak ulaşabilmenizi sağlıyor ve böylelikle kötü sürprizler ile karşılaşmanızı engelliyor.


Opsiyonel yangın kartuşu sayesinde, özellikle çok katlı yapılarda, duş kanalınızın duman ve yangını geçirmesini belli bir süre engelleyerek, bulunduğunuz yeri güvenle tahliye etmenize yardımcı oluyor. Özellikle oteller ve ofis binaları gibi mekanlarda kullanılan yangın kartuşları, yaşayanların emniyetine önemli bir katkı yapıyor.

TOP