Browser not supported

You are using an old browser that we do not support anymore. Please consider using a modern web browser such as Microsoft Edge, Google Chrome or Firefox for the best website experience.

Çatı Drenaj Sistemleri

Tahmin edilen ve planlanandan fazla bir yağış olması durumunda çatıda biriken su, yapının güvenliği açısından tehlike arz eder. EN 12056-3 standardında belirtilen emniyet drenajı yöntemlerine göre, normal çatı drenaj hattından bağımsız bir hat ile tahliye edilmesi gerekmektedir.


Konvansiyonel Çatı Drenaj Sistemleri

Yeterli eğimin olduğu işlek yüksek katlı otoparklar, yeşil çatılar ve teraslar gibi 150 m² ‘den küçük alanlarda kullanıma uygundur. 6 l/s - 21,2 l/s tahliye kapasitesi aralığında yüksek deşarj kapasitesine sahip DN70, DN100 ve DN150 çaplarında paslanmaz ve döküm süzgeçleri bulunmaktadır.


Sifonik Çatı Drenaj Sistemleri

Sifonik sistemler işlek olmayan çatılarda (membran kaplı, çakıl, beton çatılar) vakum prensibiyle dolu kesit çalışan borular ile yüksek verimle çalışmaktadır. Süzgeç başına minimum 150 m² ‘alan gerekmektedir.

İletişim

ACO Türkiye
Tel: +90.212.347 52 54
Faks: +90.212.347 52 57
info@aco.com.tr

Referanslar

ACO’ nun tamamı etkin su yönetimine odaklanan ürünleri ile katkı yaptığı anahtar projelere göz atın. Projeleriniz ile ilgili özel çözümlerimize ulaşmak için lütfen ofisimiz ile irtibat kurun.

ACO Hakkında

ACO, yarının çevre koşulları için bugünden çözümler sunmayı hedefleyen, etkin su yönetiminin lider firmasıdır. Hijyen, konfor ve yangın dayanımına odaklanarak drenaj teknolojilerinde en güvenilir ve emniyetli ürünleri kullanıcıların hizmetine sunuyoruz.

TOP