Browser not supported

You are using an old browser that we do not support anymore. Please consider using a modern web browser such as Microsoft Edge, Google Chrome or Firefox for the best website experience.

Cephe Drenaj Sistemleri

ACO Profiline cephe kanal sistemi, gerek paslanmaz çelik gerekse galvaniz çelik tasarımları ile estetik ve iyi düşünülmüş mimari projelere mükemmel uyum sağlar. Farklı ızgara çeşitleri ile değişik tasarımlara ulaşmak mümkündür. Yüksekliği sürekli ayarlanabilir olan ACO Profiline (ürün tipine göre 5,5 ila 16,8 cm), 10, 13, 20 ve 25 cm genişlikler de temin edilebilir. Profiline kanal elemanları ön montajlı halde sahaya gönderilmektedir ki bu sayede modüler bir montaj ve maliyetlerin düşük tutulması sağlanır.


Engelsiz geçiş

Standartlar, teras geçiş alanlarının, bir yandan nemin girmesini engelleyecek şekilde güvenli izolasyonunu, diğer yandan da buralarda engelsiz bir geçiş sağlanmasını düzenlemektedir. Tüm bunlar ACO cephe kanalları ile emniyetli bir şekilde karşılanabilir.

İletişim

ACO Türkiye
Tel: +90.212.347 52 54
Faks: +90.212.347 52 57
info@aco.com.tr

Referanslar

ACO’ nun tamamı etkin su yönetimine odaklanan ürünleri ile katkı yaptığı anahtar projelere göz atın. Projeleriniz ile ilgili özel çözümlerimize ulaşmak için lütfen ofisimiz ile irtibat kurun.

ACO Hakkında

ACO, yarının çevre koşulları için bugünden çözümler sunmayı hedefleyen, etkin su yönetiminin lider firmasıdır. Hijyen, konfor ve yangın dayanımına odaklanarak drenaj teknolojilerinde en güvenilir ve emniyetli ürünleri kullanıcıların hizmetine sunuyoruz.

TOP