Browser not supported

You are using an old browser that we do not support anymore. Please consider using a modern web browser such as Microsoft Edge, Google Chrome or Firefox for the best website experience.

Hijyenik Tesisler için Drenaj Sistemleri

ACO, gıda ve içecek endüstrisi için özel olarak tasarladığı tam hijyenik drenaj sistemleri ile bu tesislerdeki gıda güvenliğine katkı yaparken bakım maliyetlerini de düşürmeyi amaçlamaktadır. Endüstriyel tesislerde, hayati bir konu olan fakat genellikle göz ardı edilen drenaj uygulamalarının doğru ele alınmaması, günümüzde birçok tesisi kapanmaya kadar giden sorunlar ile baş başa bırakmaktadır.


ACO, yüksek kaliteli paslanmaz çelik süzgeç, kanal ve boru sistemleri ile tam drene edilebilen ve kolayca temizlenebilen bir çözüm sunmaktadır. Bu çözümlerimizi lider yer kaplama firmaları ile koordinasyon halinde geliştiriyoruz ve sadece üretimde veya tasarımda değil, aynı zamanda uygulamada da mükemmeliyeti hedefliyoruz.


Tesisinizin özel ihtiyaçlarına göre tüm şekil ve ölçülerde drenaj sistemleri geliştiriyoruz. Bu şekilde standart çözümlerden birisi ile yetinmeyip üretim alanınızı daha verimli olarak kullanmanızı sağlıyoruz.


Çok çeşitli ızgara alternatifleri ile tasarımda kolaylık sağlıyoruz. Hijyenik tesislerinde ıslak zeminlerin yarattığı riskleri kaymaya karşı test edilmiş ürünlerimiz ile gidermeyi amaçlıyoruz. Bu şekilde sadece hijyene ve gıda güvenliğine değil, iş güvenliğine de katkı yapıyoruz.


İletişim

ACO Türkiye
Tel: +90.212.347 52 54
Faks: +90.212.347 52 57
info@aco.com.tr

Referanslar

ACO’ nun tamamı etkin su yönetimine odaklanan ürünleri ile katkı yaptığı anahtar projelere göz atın. Projeleriniz ile ilgili özel çözümlerimize ulaşmak için lütfen ofisimiz ile irtibat kurun.

ACO Hakkında

ACO, yarının çevre koşulları için bugünden çözümler sunmayı hedefleyen, etkin su yönetiminin lider firmasıdır. Hijyen, konfor ve yangın dayanımına odaklanarak drenaj teknolojilerinde en güvenilir ve emniyetli ürünleri kullanıcıların hizmetine sunuyoruz.

TOP