Browser not supported

You are using an old browser that we do not support anymore. Please consider using a modern web browser such as Microsoft Edge, Google Chrome or Firefox for the best website experience.

Işık Bacası

ACO ışık bacası sistemi, havalandırma ve ışık problemleri nedeniyle tam olarak kullanılamayan bodrum katları için mükemmel bir paket çözümüdür.

Binaların zemin altı katlarında doğal ışık ve havalandırma sağlamak için kullanılan ışık bacası sistemleri, cam elyaf ile güçlendirilmiş polypropylen (PP-GF) malzemeden üretilmiştir. Suya karşı yüzde yüz mukavim olan malzeme aynı zamanda hafif ve geri dönüşümlüdür. Sistem, zemin yüzeyinden oldukça aşağıdaki pencerelerde de uzatma parçaları sayesinde kullanılabilmektedir. En alttaki su çıkış deliğinden yağmur suları drene edilebilmektedir.


Bina yapımında kullanılan betondan klasik kuranglez yapımında karşılaşılan işçilik, maliyet, sızıntı, bakım gibi sorunları en aza indiren yeni ışık bacası sistemleri kolay montajı, ucuzluğu ve dayanıklılığı ile ön plana çıkmaktadır. En alttaki su çıkış deliğinden yağmur suyu drene edilebilmektedir.


Çok çeşitli ölçülerde sunulabilen ACO ışık bacası, hırsızlığa karşı kilit sistemi ve yangın anında kaçış olarak kullanılabilmesi gibi özellikleri ışık bacası sistemini daha da cazip hale getirmektedir.

İletişim

ACO Türkiye
Tel: +90.212.347 52 54
Faks: +90.212.347 52 57
info@aco.com.tr

Referanslar

ACO’ nun tamamı etkin su yönetimine odaklanan ürünleri ile katkı yaptığı anahtar projelere göz atın. Projeleriniz ile ilgili özel çözümlerimize ulaşmak için lütfen ofisimiz ile irtibat kurun.

ACO Hakkında

ACO, yarının çevre koşulları için bugünden çözümler sunmayı hedefleyen, etkin su yönetiminin lider firmasıdır. Hijyen, konfor ve yangın dayanımına odaklanarak drenaj teknolojilerinde en güvenilir ve emniyetli ürünleri kullanıcıların hizmetine sunuyoruz.

TOP