Browser not supported

You are using an old browser that we do not support anymore. Please consider using a modern web browser such as Microsoft Edge, Google Chrome or Firefox for the best website experience.

Tamamlayıcı Peyzaj Ürünleri

ACO, ağaç koruma sistemleri, çakıl ve çim tutucular, özel paspas sistemleri gibi tamamlayıcı ürünler ile peyzaj uygulamalarının su yönetimi ile kesiştiği alanlarda sürdürülebilirliğe katkı yapan ürünler sunmaktadır.


ACO ağaç koruma sistemleri

Ağaçlar sağlıklı yaşam çevreleri için vazgeçilmezdir. Bu nedenle kök ve gövdelerini korumak oldukça önemlidir. ACO Wotan ve ACO Standard ağaç koruma sistemleri, ağaçların yer sorunu olan alanlarda dahi büyümek için yeterli alanları olmasına olanak verir.


ACO çim tutucular

Yeşil alanlar yaşam için vazgeçilmezdir. Bununla birlikte, zaman zaman kullanılan trafik alanlarının izole edilmesi ile mevcut yeşil alanlar sürekli azalmaktadır. ACO çim tutucular, bu alanların fonksiyonelliği kaybolmadan yeşil tutulmasına yardımcı olur.


ACO çakıl tutucular

Çakıl ve taş parçalarının tutulabilmesi için geri dönüştürülebilir bir sistemdir. Polipropilen malzemeden, altıgen bal peteği yapısı ile profesyonel çakıl uygulamaları için sağlam ve stabil bir alt yapı oluşturmak üzere tasarlanmıştır.


ACO paspas sistemleri

Çeşitli ızgara tasarımları sayesinde, ACO DRAINmat yaratılmak istenen genel görünüme mükemmel uyum sağlar. Buzlanmaya karşı dayanıklı elemanlar, birlikte kolaylıkla montajı yapılan tam bir çözüm oluşturur.

İletişim

ACO Türkiye
Tel: +90.212.347 52 54
Faks: +90.212.347 52 57
info@aco.com.tr

Referanslar

ACO’ nun tamamı etkin su yönetimine odaklanan ürünleri ile katkı yaptığı anahtar projelere göz atın. Projeleriniz ile ilgili özel çözümlerimize ulaşmak için lütfen ofisimiz ile irtibat kurun.

ACO Hakkında

ACO, yarının çevre koşulları için bugünden çözümler sunmayı hedefleyen, etkin su yönetiminin lider firmasıdır. Hijyen, konfor ve yangın dayanımına odaklanarak drenaj teknolojilerinde en güvenilir ve emniyetli ürünleri kullanıcıların hizmetine sunuyoruz.

TOP