Browser not supported

You are using an old browser that we do not support anymore. Please consider using a modern web browser such as Microsoft Edge, Google Chrome or Firefox for the best website experience.

Tünel Drenaj Sistemleri

Tüneller, yapıları nedeniyle özel ekipmanlara ihtiyaç duyulan yapılardır. ACO, tünellerin güvenle drenajının sağlanabilmesi için sadece standart değil, ihtiyaca özel ekipmanlar da sunabilmektedir.


ACO, tünel drenajı için polimer betondan imal edilen özel Monoblock-T serisi kanallar ile emniyetli bir drenajı garanti etmektedir. Temizleme üniteleri, yangına karşı fire-trap sistemleri gibi donanımları ile tünel drenajı ihtiyacınızı bir sistem olarak eksiksiz şekilde çözebileceğiniz bir ürün gamı sunuyoruz.


İletişim

ACO Türkiye
Tel: +90.212.347 52 54
Faks: +90.212.347 52 57
info@aco.com.tr

Referanslar

ACO’ nun tamamı etkin su yönetimine odaklanan ürünleri ile katkı yaptığı anahtar projelere göz atın. Projeleriniz ile ilgili özel çözümlerimize ulaşmak için lütfen ofisimiz ile irtibat kurun.

ACO Hakkında

ACO, yarının çevre koşulları için bugünden çözümler sunmayı hedefleyen, etkin su yönetiminin lider firmasıdır. Hijyen, konfor ve yangın dayanımına odaklanarak drenaj teknolojilerinde en güvenilir ve emniyetli ürünleri kullanıcıların hizmetine sunuyoruz.

TOP