Browser not supported

You are using an old browser that we do not support anymore. Please consider using a modern web browser such as Microsoft Edge, Google Chrome or Firefox for the best website experience.

Yağ Ayırıcılar

Bitkisel ve hayvansal yağların kanalizasyona verilmeden atık sudan ayrılması, hem kullanılan ekipmanların ve kanalizasyon sistemlerinin sağlığı hem de sürdürülebilirlik açısından önemli olmaktadır.

ACO, hem zemin altı hem de zemin üstü kurulum için değişik kapasitelerde yağ ayırıcılar sunmaktadır. Bu da, atık su seviyesine en uygun cihazın seçilmesini sağlar ve gerektiğinden daha yüksek kapasiteli bir ayırıcı alınmasını engeller, yer ve maliyet avantajı sağlanmış olur.


ACO, binanızdaki hareket kısıtlarının bir engel oluşturmasına izin vermeyecek şekilde çok farklı formlarda yağ ayırıcılar sunmaktadır. Bu kapsamda oval, yuvarlak veya parçalı sistemler ile tam bir ürün gamı mevcuttur.


Mikropların azaltılması için, özellikle hastaneler, bakım evleri ve catering tesislerinde temizlik amacıyla çok sıcak su kullanılmaktadır. Ayırıcılar da doğal olarak bu yüksek sıcaklıktaki suya maruz kalmaktadır. Paslanmaz çelik yağ ayırıcılar, uzun vadede deformasyonu engellediğinden, buralar için ideal bir çözümdür. Paslanmaz çelik, A1 malzeme sınıfında olduğundan binalar için ek bir yangın yükü oluşturmamaktadır.


Yapısal nedenlerden dolayı, zemin altına monte edilmek üzere tasarlanmış yağ ayırıcılar da bulunmaktadır. Polietilen gövdeli ürünlerimiz 50 yıla kadar gövde garantisi sunmaktadır ve yer altı sularının kaldırma etkisine karşı dirençlidir.

İletişim

ACO Türkiye
Tel: +90.212.347 52 54
Faks: +90.212.347 52 57
info@aco.com.tr

Referanslar

ACO’ nun tamamı etkin su yönetimine odaklanan ürünleri ile katkı yaptığı anahtar projelere göz atın. Projeleriniz ile ilgili özel çözümlerimize ulaşmak için lütfen ofisimiz ile irtibat kurun.

ACO Hakkında

ACO, yarının çevre koşulları için bugünden çözümler sunmayı hedefleyen, etkin su yönetiminin lider firmasıdır. Hijyen, konfor ve yangın dayanımına odaklanarak drenaj teknolojilerinde en güvenilir ve emniyetli ürünleri kullanıcıların hizmetine sunuyoruz.

TOP