Browser not supported

You are using an old browser that we do not support anymore. Please consider using a modern web browser such as Microsoft Edge, Google Chrome or Firefox for the best website experience.

Tezgah Altı Ayırıcılar

ACO tezgah altı ayırıcılar, düşük kapasiteli bireysel uygulamalar için esneklik sağlar. Özellikle atık su hacimleri sınırlı kafeteryalar ve restoranlar gibi mekanlarda bu tip ayırıcılar ile daha düşük maliyetli ve etkin bir çözüm oluşturulabilir.


ACO tezgah altı ayırıcılar, rahatça taşınabilir özellikte olmaları sayesinde örneğin mobil veya geçici tipte işletmeler için mükemmel bir üründür.


Her ürün grubunda olduğu gibi, ACO, tezgah altı ayırıcılarda da, çeşitli materyaller ile tüm uygulama ihtiyaçlarına yanıt vermeyi amaçlamaktadır. Polietilen malzemeden imal edilen gövdeler yerine uygulamanın özel durumuna göre paslanmaz çelik de kullanılabilmektedir.

İletişim

ACO Türkiye
Tel: +90.212.347 52 54
Faks: +90.212.347 52 57
info@aco.com.tr

Referanslar

ACO’ nun tamamı etkin su yönetimine odaklanan ürünleri ile katkı yaptığı anahtar projelere göz atın. Projeleriniz ile ilgili özel çözümlerimize ulaşmak için lütfen ofisimiz ile irtibat kurun.

ACO Hakkında

ACO, yarının çevre koşulları için bugünden çözümler sunmayı hedefleyen, etkin su yönetiminin lider firmasıdır. Hijyen, konfor ve yangın dayanımına odaklanarak drenaj teknolojilerinde en güvenilir ve emniyetli ürünleri kullanıcıların hizmetine sunuyoruz.

TOP