Browser not supported

You are using an old browser that we do not support anymore. Please consider using a modern web browser such as Microsoft Edge, Google Chrome or Firefox for the best website experience.

Zemin Üstü Ayırıcılar

Tam boşaltma için tasarlanmış yağ ayırıcılarda, çamur ve yağ ayırıcı haznesinde birikmektedir ve belli aralıklarla boşaltma yapılmaktadır.


Özellikle vidanjör bağlantısının mümkün olmadığı yerlerde yağ ayırma işleminin sağlıklı olarak yapılabilmesi için ACO, varilli boşaltmaya uygun yağ ayırıcılar sunmaktadır. Bu ürünlerde, çamur ve yağ ayrı varillerde toplanmaktadır. Bu, manüel olarak veya ek bir kontrol aracılığı ile otomatik olarak yapılabilir.


Zemin üstü yağ ayırıcılar, özellikle üretim prosesinde veya temizlikte yüksek sıcaklıklı su kullanılan ortamlarda kullanıldığında, paslanmaz çelik olarak da sunulmaktadır. Bu şekilde yangın dayanımı açısından kritik olan noktalarda da bir alternatif yaratılmış olmaktadır.

İletişim

ACO Türkiye
Tel: +90.212.347 52 54
Faks: +90.212.347 52 57
info@aco.com.tr

Referanslar

ACO’ nun tamamı etkin su yönetimine odaklanan ürünleri ile katkı yaptığı anahtar projelere göz atın. Projeleriniz ile ilgili özel çözümlerimize ulaşmak için lütfen ofisimiz ile irtibat kurun.

ACO Hakkında

ACO, yarının çevre koşulları için bugünden çözümler sunmayı hedefleyen, etkin su yönetiminin lider firmasıdır. Hijyen, konfor ve yangın dayanımına odaklanarak drenaj teknolojilerinde en güvenilir ve emniyetli ürünleri kullanıcıların hizmetine sunuyoruz.

TOP