Browser not supported

You are using an old browser that we do not support anymore. Please consider using a modern web browser such as Microsoft Edge, Google Chrome or Firefox for the best website experience.

Havalimanları

Havalimanları, su yönetimi açısından en karmaşık yapıların başında gelmektedir. Bu karmaşıklık, hem ihtiyaçların çeşitliliğinden, hem de planlama anlamında yapılacak hataların çok büyük maliyetlere yol açmasından kaynaklanmaktadır.

Biriken sular nedeniyle hem yerde hem de havada kaybedilen zamanlar, doğrudan veya dolaylı olarak milyarlarca Avro’ luk maliyet yaratmaktadır. Uygulama ve malzeme seçiminde de, uluslararası alanda test edilmemiş, performansı düşük ürünler kullanılması sonucunda ülkemizde ciddi maddi ve prestij kaybı oluşmaktadır. Bu nedenle bu yapılarda planlama ve malzeme seçimine özellikle dikkat edilmelidir.


A. Apron Alanı

ACO, havalimanlarında apron bölgesinde, yüksek yük dayanımı ve hidrolik kapasiteye sahip ürünler ile bu noktalarda gölleşmenin önüne geçmeyi ve operasyonların etkinliğini artırmayı amaçlamaktadır.


B. Terminal Alanı

Terminal alanlarında, fiziksel dayanımı en üst düzeyde, tamamen temizlenebilen, binaya ek bir yangın yükü getirmeyen ve estetiğe katkı yapan ürünler tercih edilmelidir.

İletişim

ACO Türkiye
Tel: +90.212.347 52 54
Faks: +90.212.347 52 57
info@aco.com.tr

Referanslar

ACO’ nun tamamı etkin su yönetimine odaklanan ürünleri ile katkı yaptığı anahtar projelere göz atın. Projeleriniz ile ilgili özel çözümlerimize ulaşmak için lütfen ofisimiz ile irtibat kurun.

ACO Hakkında

ACO, yarının çevre koşulları için bugünden çözümler sunmayı hedefleyen, etkin su yönetiminin lider firmasıdır. Hijyen, konfor ve yangın dayanımına odaklanarak drenaj teknolojilerinde en güvenilir ve emniyetli ürünleri kullanıcıların hizmetine sunuyoruz.

TOP