Browser not supported

You are using an old browser that we do not support anymore. Please consider using a modern web browser such as Microsoft Edge, Google Chrome or Firefox for the best website experience.

Spor Tesisleri

Spor tesisleri, özellikle tüm yıl boyunca kesintisiz bir şekilde kullanılabilmeleri amaçlanan tesislerdir. Özellikle atletizm için de kullanılan stadyumlarda, çeşitli noktalarda gereksinim duyulan özel drenaj ihtiyaçlarının tamamı ACO tarafından çözülebilmektedir.

Bununla birlikte, soyunma odalarından teras ve çatılara kadar tüm alanlarda ACO çözümleri ile sağlıklı bir su yönetimi sistemi kurulabilir.

İletişim

ACO Türkiye
Tel: +90.212.347 52 54
Faks: +90.212.347 52 57
info@aco.com.tr

Referanslar

ACO’ nun tamamı etkin su yönetimine odaklanan ürünleri ile katkı yaptığı anahtar projelere göz atın. Projeleriniz ile ilgili özel çözümlerimize ulaşmak için lütfen ofisimiz ile irtibat kurun.

ACO Hakkında

ACO, yarının çevre koşulları için bugünden çözümler sunmayı hedefleyen, etkin su yönetiminin lider firmasıdır. Hijyen, konfor ve yangın dayanımına odaklanarak drenaj teknolojilerinde en güvenilir ve emniyetli ürünleri kullanıcıların hizmetine sunuyoruz.

TOP