Browser not supported

You are using an old browser that we do not support anymore. Please consider using a modern web browser such as Microsoft Edge, Google Chrome or Firefox for the best website experience.

Tüneller

Tünel teknolojileri, özellikle gelişmekte olan ülkelerde bu yapıların artması ile daha önemli hale geliyor. Bu yapıların özel durumu nedeniyle buralarda kullanılacak malzemelerin yangın, duman, zehirli gaz gibi tehlikelere karşı önlem oluşturabilecek veya en azından bu konularda tünele ek bir yük çıkarmayacak yapıda olması büyük önem taşıyor.

ACO Tunnel bölümümüz, sadece bu konuda ürün geliştirme değil, aynı zamanda tecrübelerini de paylaşma konusunda da etkin olarak hizmetinizdedir.

İletişim

ACO Türkiye
Tel: +90.212.347 52 54
Faks: +90.212.347 52 57
info@aco.com.tr

Referanslar

ACO’ nun tamamı etkin su yönetimine odaklanan ürünleri ile katkı yaptığı anahtar projelere göz atın. Projeleriniz ile ilgili özel çözümlerimize ulaşmak için lütfen ofisimiz ile irtibat kurun.

ACO Hakkında

ACO, yarının çevre koşulları için bugünden çözümler sunmayı hedefleyen, etkin su yönetiminin lider firmasıdır. Hijyen, konfor ve yangın dayanımına odaklanarak drenaj teknolojilerinde en güvenilir ve emniyetli ürünleri kullanıcıların hizmetine sunuyoruz.

TOP