Browser not supported

You are using an old browser that we do not support anymore. Please consider using a modern web browser such as Microsoft Edge, Google Chrome or Firefox for the best website experience.

ACO. we care for water

ACO, suyu koruyan bir “Water-Tech” şirketidir. İnsanları sudan koruyan küresel drenaj uzmanlığımıza dayanarak, suyu da insanlardan korumayı giderek önem kazanan bir misyon olarak görüyoruz.

“ACO WaterCycle” ile birlikte ACO, suyu toplayan ve yönlendiren, temizleyen, tutan ve nihai olarak da tekrar kullanımını sağlayan sistemler sunmaktadır. Böylece ACO, yaşamsal bir kaynak olan temiz yeraltı sularının korunmasına destek olurken yarının dünyasına da katkı sağlamaktadır. Birleşmiş Milletler küresel topluluğu, 2030 gündeminde su kalitesinin geliştirilmesini 17 sürdürülebilir kalkınma amacı arasına koymuştur.

ACO’nun sunduğu akıllı drenaj sistemleri, yağmur suyunun ve atık suyun drenajını ve geçici olarak depolanmasını güvence altına almak için akıllı teknolojileri artan bir yoğunlukta kullanmaktadır. Yenilikçi ayırma ve filtre teknolojileri ile hayvansal ve bitkisel yağlar, yakıtlar, ağır metaller ve mikro plastikler gibi maddelerin suyu kirletmesine engel oluyoruz. Bugün ACO bir adım daha ileri gidiyor; suyun tekrar kullanımı ve böylelikle bu kaynağın korunması için gerekli döngünün tamamlanması görevini kabul ediyoruz. Tüm ürün ve sistemlerinde ACO, dayanıma, dönüştürülebilirliğe ve düşük karbon ayak izine büyük önem vermektedir. Sürdürülebilirlik arayışı, bizim her gün ulaşmaya çalıştığımız devamlı bir süreçtir.

ACO Group, “Water-Tech” segmentinde, dünya liderleri arasında bulunan küresel bir aile şirketidir. 1946 yılında Schleswig-Holstein’da kurulmuştur ve 50’nin üzerinde ülkede çok uluslu olarak faaliyet göstermektedir. ACO dünya çapında, yüksek seviyede yerinden yönetim prensibi ile çalışan ve bölgesel pazarlara yakınlığı ile tanınan bir şirkettir.

ACO Ailesi

ACO bugüne kadar hala aile elinde. ACO Group'un bugünü ve geleceği, 2012 yılında ACO Ahlmann SE & Co. KG'nin yönetimine resmi olarak yönetici ortak olarak katılan Hans-Julius Ahlmann ve oğlu Iver Ahlmann tarafından temsil edilmektedir.

ACO küresel bir aile şirketidir.

ACO ve Sürdürülebilirlik

ACO ürün ve sistemleri, çevrenin korunmasına, altyapının oluşturulmasına ve sürdürülmesine ve aynı zamanda sanayi, ticaret ve trafikte güvenliğe önemli katkılar sağlar.

Yakın geçmişte ACO, büyük miktarlarda suyu toplayabilen ve güvenli bir şekilde tahliye edebilen drenaj sistemlerinin geliştirilmesine büyük yatırımlar yapmıştır.

ACO ve Sanat

Yaratıcı çalışma, yaratıcı bir ortamda daha iyi gelişir. Bu nedenle sanat, ACO'nun kurumsal kültürünün ayrılmaz bir parçasıdır.

Her yıl düzenlenen önemli sanat etkinliklerinden biri NordArt'tır. ACO Group'un yönetici ortağı Hans-Julius Ahlmann, etkinliği 1999 yılında başlattı. Bugün NordArt, Kuzey Avrupa'daki en büyük çağdaş sanat sergisidir.

ACO ve Spor

ACO'da spor çok önemlidir. Hareket yalnızca vücut ve sağlık için önemli değildir. Dayanıklılık, mücadele ruhu ve eğlenceli rekabet de girişimci niteliklerdir.

Bu nedenle ACO, sadece farklı disiplinlerden sporcuları desteklemekle kalmıyor, şirket içinde de düzenli olarak spor etkinlikleri düzenliyor.