Browser not supported

You are using an old browser that we do not support anymore. Please consider using a modern web browser such as Microsoft Edge, Google Chrome or Firefox for the best website experience.

ACO, su yönetiminin her aşamasında en yüksek kalite ve tasarım esnekliğini garanti eden ürünler ile kusursuz bir su döngüsü sağlıyor. Uluslararası deneyimimizi, sürdürülebilir ve konforlu bir yaşantı için hizmetinize sunuyoruz.


Açık Alanlar için Drenaj Sistemleri

Açık alanların drenajı, değişen iklim koşulları ile birlikte gitgide karmaşıklaşıyor. Mimarlara, kolay hesaplanabilir, tasarlanabilir ve uygulanabilir ürünler ile yardımcı olmayı hedefliyoruz. Ürünlerimizde güvenli kullanım, hijyen ve dayanım unsurlarını bir arada ele alarak, kentler için yaşlanmayan çözümler sunmayı hedefliyoruz.


Bağlantı Kapakları

ACO bağlantı kapakları, tüm alanlarda ihtiyaç duyduğumuz fonksiyonelliği estetik ile birleştiriyor. En hafif kullanımdan, endüstride veya metrolarda ihtiyaç duyulan mühendislik çözümlerine kadar tüm yük sınıflarında ve ölçülerde bağlantı kapakları sunabiliyoruz.


Çatı Drenaj Sistemleri

Sifonik veya konvansiyonel, binaya ek yangın yükü getirmeden drenaj problemlerini çözmeye odaklanan ürünler ile çatı drenajının karmaşık doğasına yanıt veriyoruz.


Cephe Drenaj Sistemleri

Cephe drenajında yenilikçi ve yapıya özel çözümler.


Teras ve Balkon Drenaj Sistemleri

Teras ve balkonlarda kullanıma uygun drenaj kabiliyeti yüksek kişiselleştirilebilir ürünler.


Banyo Ürünleri

Banyonuzu prestijli ve konforlu bir alana dönüştürmek için gerekli su yönetimi ekipmanları. Yüksek kaliteli, tamamen ve kolayca temizlenebilen ürünler ile banyoları bakteri üreme noktası olmaktan çıkarıyoruz. En üst düzeyde estetik detaylar sunan duş kanallarımız, süzgeçlerimiz ve tasarım ödüllü Walk-in ürünümüz ile bu alanlara görsellik katmayı amaçlıyoruz.


Çekvalf Sistemleri

Kot farklarından kaynaklanan su basmalarını engellemek için geniş bir geri akış önleme ürün yelpazesi. Atık suların geri dönüşüne karşı etkili bir koruma.


Hijyenik Tesisler için Drenaj Sistemleri

Önce Hijyen. Gıda ve ilaç endüstrisi gibi hijyen eksiklerine tahammül olmayan noktalar için hijyen anlamında en yüksek performansı sağlayan su yönetimi ürünleri.


Paslanmaz ve Galvaniz Çelik Boru Sistemleri

Kendinden geçmeli yapısı ile kaynak gerektirmeyen, hızlı ve hatasız bir montaj sağlayan sistem çözümleri. Hijyen ve yangın dayanımı sağlayan, yüksek sıcaklıklara ve agresif çevresel koşullara dayanıklı çelik boru sistemleri.


Yağ Ayırıcılar

Bitkisel ve hayvansal yağların çevreyi kirletmesine ve beklenmedik maliyetler yaratmasına fırsat vermeyin. Tüm kapasite ve montaj tiplerinde yağ ayırıcılar hem doğanın hem de kanalizasyon hatlarının korunmasına katkı sağlıyor.


Petrol Ayırıcılar

Petrol türevleri, suya karıştığında geri dönüşü olmayacak şekilde yaşamı etkiliyor. Su döngüsünü sağlıklı bir şekilde tamamlamak için güvenilir petrol ayırıcılar. ACO petrol ayırıcılar ile sadece otoparklar, araç servisleri, yıkama istasyonları gibi uygulamalarda değil, havalimanı ve endüstriyel alanlar gibi özel tasarım ve yüksek kapasite gerektiren alanlarda da ürünler sunuyoruz.


Pompa ve Yükseltme İstasyonları

Çekvalf sistemlerinin yetersiz kaldığı tüm uygulamalar için yüksek performanslı ve güvenilir ekipmanlar.


ACO Stormbrixx İnfiltrasyon Sistemi

Esnek ve çevreci bir yağmur suyu yönetim sistemi.


Işık Bacası

Bodrum katlarının doğal ışıktan faydalanmasına olanak veren, betondan kurangleze göre kurulumu oldukça basit ve hızlı, drenaj detayları çözülmüş yenilikçi bir ürün.


Tünel Drenaj Sistemleri

Tünellerin özel ihtiyaçlarına yanıt veren özel tasarlanmış emniyetli drenaj sistemleri.


Tamamlayıcı Peyzaj Ürünleri

Görsellik ve fonksiyonellik sağlayan paspas sistemleri, çim ve çakıl tutucular.

TOP