Browser not supported

You are using an old browser that we do not support anymore. Please consider using a modern web browser such as Microsoft Edge, Google Chrome or Firefox for the best website experience.

Hijyenik Süzgeçler

ACO hijyenik süzgeç, çeşitli uygulamalara uyacak şekilde farklı akış hızlarına, ızgara tasarımlarına, boyutlara ve boru çıkış çaplarına sahip bir dizi versiyonda mevcuttur. Herhangi bir su yalıtım membranının kullanımı ile birlikte zemin kesiti ve derinliği, uygun süzgeç tipinin seçiminde önemli bir rol oynar. ACO hijyenik süzgeç serisi, dikey veya yatay bağlantı ağızlı çıkışlarla mevcuttur. Sabit yükseklikte süzgeçler, çeşitli zeminler için uygun ve kullanışlı ünitelerdir. Teleskopik süzgeçler, su yalıtım membranlı zeminler de dahil olmak üzere çoğu döşeme tipinde bir süzgeç üstü veya ACO hijyenik kanalı ile kullanılabilir.


Ürün Avantajları

 • EN 1253'e göre test edilmiş ve onaylanmıştır
 • EN 1672, EN ISO 14159 ve EHEDG belge No. 8, 13 ve 44'e uygun hijyenik tasarım
 • Tamamen çıkarılabilir ve kolayca temizlenebilir paslanmaz çelik koku tutucu (FAT)
 • Montaj sırasında kullanılmak üzere koruyucu kapağı mevcuttur.
 • EI 90 – EI 180 (EN 13 501-2) sınıfları için yangına karşı test edilmiş ve onaylanmıştır
 • L 15, R 50, M 125 veya N 250 (EN 1253) yük sınıfı için kaymaz çözüm de dahil olmak üzere geniş ızgara yelpazesi
 • Çimento, akrilik, poliüretan veya bitümlü membran su yalıtım detayları için uygun flanşlar

Ürün Bilgileri

 • Hijyenik derzler: Derin gövde yapısı, tehlikeli bakterileri barındırabilecek olukları ortadan kaldıran pürüzsüz geçişler sağlar
 • Temizleme etkinliğini büyük ölçüde artıran 3 mm veya daha büyük iç büküm yarıçapları
 • Kenar dolgusu, süzgeç ile zemin arasında dengeli ve dayanıklı bir geçiş sağlar. Böylece mikroorganizmaları barındırabilecek zemin çatlakları riskini en aza indirmeye yardımcı olur.
 • Tam boşaltılabilirlik: Tamamen boşaltılabilir kuru hazne tasarımı - durgun suyu, kokuları, mikrobiyal büyümeyi ve potansiyel kimyasal tehlikeleri ortadan kaldırır.
 • Tüm ürünler ayarlanabilir EasyFix dengeleme ayağı ile sunulur ve vinil döşeme dahil tüm zemin tipleri için uygundur.
 • Ürünlerin üretiminde elektropolisaj ve pasivasyon işlemleri kullanılır.


ACO olarak temizlemesi kolay paslanmaz çelik kaymaz profesyonel çözümler sunuyoruz. ACO hijyenik ürün yelpazesi, temizlenebilirlik, dayanıklılık ve akış hızı performansından ödün vermeden uygun maliyetli olacak şekilde tasarlanmıştır. ACO hijyenik süzgeçler araç veya yaya trafiğine maruz kalan alanların farklı yük gereksinimlerini karşılamak üzere belirlenebilir.

Fraunhofer Enstitüsü tarafından elde edilen araştırma sonuçları, ACO'nun hijyenik olarak tasarlanmış süzgeçlerini gıda üretim tesislerine ve gıda hizmeti satış noktalarına dahil etmenin temizlenebilirliği önemli ölçüde artırabileceğini ve böylece bakteriyel enfeksiyon riskini azaltabileceğini kesin olarak göstermektedir.

ACO hijyenik süzgeçler, farklı akış hızlarına ve zemin tiplerine uyacak şekilde farklı konfigürasyonlarda mevcuttur. Temizleme verimliliği konusunda yüksek taleplerin olduğu ve yüksek sıcaklıktaki suyun katı veya sıvı yağ içerdiği ticari mutfaklar gibi uygulamalarda, çıkarılması kolay koku tutucuya sahip tamamen paslanmaz çelik bir hijyenik süzgeç çözümü kullanılmalıdır.


Uzman ve profesyonel teknik ekibimiz, tasarımlarınızı hayata geçirmek için sizi destekler.