Browser not supported

You are using an old browser that we do not support anymore. Please consider using a modern web browser such as Microsoft Edge, Google Chrome or Firefox for the best website experience.

ACO Academy


ACO Academy'ye hoş geldiniz!

ACO Academy etkinlikleri; inşaat hakkında sağlam temelli pratik bilgiler verir ve aynı zamanda tüm endüstriden uygulayıcıların fikir alışverişinde bulunmaları için bir buluşma yeridir.

ACO Academy'de pratik saha bilgisi en yüksek önceliktir. İster yol inşaatı, ister bina drenajı veya konut inşaatı olsun, ihtiyacınız olan teknik bilgileri sunuyoruz. Teknik çözümleri doğrudan uygulama içerisinden inceleyebileceğiniz özel mekanlara sizleri davet ediyoruz.

ACO Academy, pratik inşaat bilgilerine ek olarak, engelsiz ve sürdürülebilir inşaat veya devam eden iklim değişikliği nedeniyle değişen çevre koşulları gibi endüstrinin gelecekte yüzleşmek zorunda kalacağı zorluklar hakkında da bilgi sağlar. Aşağıdaki sayfalarda ACO Academy'deki çeşitli program hakkında daha fazla bilgi edinin.

ACO Academy hakkında daha fazla bilgiyi https://www.aco-academy.de/ ve https://www.aco-hospitality.de/ adreslerinde bulabilirsiniz.