Browser not supported

You are using an old browser that we do not support anymore. Please consider using a modern web browser such as Microsoft Edge, Google Chrome or Firefox for the best website experience.

askACO

Her proje birbirinden farklıdır, kendi zorlukları ve ihtiyaçlarını beraberinde getirir. Sizinle birlikte özel bir çözüm oluşturmak amacıyla, ürünlerimizin yanında, tasarımdan bakım hizmetlerine kadar, uzmanlığımızı da hizmetinize sunuyoruz.

info@aco.com.trsales@aco.com.tr


Train:

Bilgilendirme ve ileri eğitim.

ACO’ nun tüm uzmanlığını, kaliteyi ön planda tutan bayiler, planlamacılar, mimarlar ve montajcılar ile paylaşıyoruz. Sizi uzmanlığımızdan faydalanmaya davet ediyoruz.

Design:

Planlama ve optimizasyon.

Bir drenaj çözümünün belirlenmesinde değişik alternatifler bulunmaktadır, fakat hangi çözüm en ekonomik sonucu ortaya çıkarır? Doğru yanıtı bulmanıza yardım edeceğiz.

Support:

İnşai danışmanlık ve yardım.

Sizlere, drenaj çözümlerinin planlanması ve hayata geçirilmesi arasındaki dönemde tatsız sürprizler ile karşılaşmamanız için proje özelinde danışmanlık ve destek sağlıyoruz.

Care:

Muayene ve servis.

ACO ürünleri, uzun bir kullanım için tasarlanmış ve üretilmiştir. Müşteri hizmetlerimiz, yıllar geçtikçe ACO’ nun yüksek kalite talebinizi karşılamaya devam edebilmesi için çalışmaktadır.


ACO Yapı Malzemeleri San. ve Tic. Ltd. Şti.

Kore Şehitleri Caddesi No:11 Seçkin İş Merkezi Kat:3 Şişli 34394 İstanbul

Telefon: +90 212 347 52 54

Faks: +90 212 347 52 57

info@aco.com.tr

sales@aco.com.tr

Uzman ve profesyonel teknik ekibimiz, tasarımlarınızı hayata geçirmek için sizi destekler.