Browser not supported

You are using an old browser that we do not support anymore. Please consider using a modern web browser such as Microsoft Edge, Google Chrome or Firefox for the best website experience.

Qmax Neo - Ağır Yük Sınıfı Modüler Plastik Drenaj Kanalları

ACO DRAIN® Qmax Neo, mevcut Qmax ailesinin yeni bir alt grubudur. Bu "Yeni Verimli Seçenek" malzeme, imalat ve nakliye süreci açısından farklılık gösterir. Bununla birlikte, ana uygulama alanı en yüksek yük sınıfı olan F900 alanlarıdır.

Çok yönlülüğü nedeniyle ACO Qmax Neo çeşitli uygulamalarda kullanılmaktadır. Dar ızgarası, ağır yükler için yalnızca küçük bir temas alanı sunar, bu da düşük aşınma ve dolayısıyla uzun, güvenilir bir ürün ömrü sağlar. Ayrıca yüzeyde trafik güvenliğini olumsuz etkileyecek herhangi bir vidalı veya gevşek bileşen bulunmaz.

Teknik Dokümanlar & Medya


Ürün Avantajları

  • F 900'e kadar olan uygulamalar için sfero döküm, galvanizli çelik veya kompozit ızgaralar.
  • Sızdırmazlık için entegre contalar ve basit bir bağlantı için birbirine geçmeli montaj.
  • Polipropilenden yapılmış hafif ürün, lojistik ve işçilik avantajı.
  • Kimyasallara ve korozyona karşı direnç için plastik malzeme.
  • Ultra sert gövde tasarımı, montaj sırasında yüksek dayanım.

Ürün Bilgileri

  • ACO Qmax Neo, betona gömülü montaj için tasarlanmış dar ve dayanıklı bir ızgaraya sahiptir. Beton sınıfı ve donatılandırmaya göre istenilen yük sınıfını sağlar.
  • Uygulama alanıyla ilgili herhangi bir sınır yoktur, yaya alanlarından yoğun trafiğin olduğu geniş alanların drenajına kadar her alanda kullanılabilir.
  • Plastik kanalların hafifliği sayesinde montajı kolay ve hızlıdır.
  • 63 l/s yağmur suyu debi kapasitesine sahiptir.

Her boyut için CE işaretli ve EN 1433:2002 sertifikalı F900’e kadar yük sınıfını destekleyen ACO Qmax Neo benzersiz patentli tasarımıyla montaj maliyetlerini en aza indirir. Geniş aksesuar yelpazesiyle basit ve kullanışlı saha uygulamalarıyla eksiksiz bir ürün ailesi sunar.

Enjeksiyon kalıplı üretimi sayesinde uygun maliyetlidir ve teslim süresi kısadır. Modüler yapısı sayesinde lojistik maliyetlerinin ve karbon ayak izinin azaltılmasına katkı sağlar. Özel tasarlanmış montaj ayakları sayesinde hızlı ve basit montaj imkanı sunar.

ACO Qmax Neo yüksek yükler altında çalışma yeteneğine sahiptir. Otoparklar, lojistik merkezleri, karayolları ve havalimanları gibi uygulamalarda kullanılan verimsiz geleneksel drenaj sistemlerine alternatif olarak Qmax Neo, boru tesisatı ihtiyacını azaltarak hidrolik drenaj kapasitesini artırır.


Uzman ve profesyonel teknik ekibimiz, tasarımlarınızı hayata geçirmek için sizi destekler.


İndir