Browser not supported

You are using an old browser that we do not support anymore. Please consider using a modern web browser such as Microsoft Edge, Google Chrome or Firefox for the best website experience.

Oteller

Yüzme havuzlarında ve eğlence merkezlerinde yaya trafiği ve su sıçraması yaygındır. Zemin kaplamaları da kaygan olabilir. Bundan dolayı su birikintilerini önlemek için zemin drenaja doğru eğimli olmalıdır. Verimli ve temizlemesi kolay bir drenaj sistemi kullanılması önemlidir. Yüzme havuzları ve eğlence merkezleri insanların eğlenmesi için tasarlandığından drenaj çözümlerinin hem estetik hem de işlevsel gereksinimleri birleştirmesi gerekir.

Otellerde tek çatı altında çok sayıda banyo, profesyonel bir mutfak ve spa alanı bulunur. Bu nedenle oteller drenajı en karmaşık olan projeler arasında yer almaktadır. Estetik kriterlerin yanı sıra misafirlerin güvenliği ve konforu için yüksek gereksinimlere ek olarak, yatırımcılar ve mimarlar, işlevsellikten ödün vermeyen oteller için komple drenaj sistemlerinin tasarımında profesyonel desteğe ve uzmanlığa ihtiyaç duyarlar.Oteller için ACO ürün broşürünü indirebilirsiniz.