Browser not supported

You are using an old browser that we do not support anymore. Please consider using a modern web browser such as Microsoft Edge, Google Chrome or Firefox for the best website experience.

Gıda ve İçecek Endüstrisi

ACO olarak, “Drenajın Geleceği” olma iddiası ile, gıda ve içecek endüstrisinde de gelecekteki trendleri belirleyen çalışmalar yapıyoruz. Dolayısı ile bir yandan drenaj sistemlerinin gıda güvenliğine doğrudan etkisi hakkında bilinçlendirme çalışmalarına katılıyoruz. Bunun yanı sıra bu alandaki tüm ürünlerimizi bu alanın özel ihtiyaçlarına göre modernize ediyoruz. Gıda ve içecek endüstrisi için tam bir ürün gamı sunarak, bu tesislerde sadece gıda güvenliğinin artırılmasına destek olmuyoruz. İlaveten drenaj sistemlerini temizlemek için gerekli maliyetlerin, suyun ve üretim durmalarının da minimize edilmesini hedefliyoruz.

Endüstriyel drenaj ürün portföyümüz en yüksek hijyen gerekliliklerine tamamen uygun ürünleri içermektedir. Ayrıca gıda endüstrisinin HACCP gibi kendi standartlarını da tam olarak biliyoruz ve Avrupa Hijyenik Mühendislik ve Tasarım Grubu (EHEDG) dahil kuruluşlarla çalışıyoruz. Bu konudaki taahhüdümüzü HygineFirst olarak tanımlıyoruz.Gıda ve içecek endüstrisi için ACO ürün broşürünü indirebilirsiniz.