Browser not supported

You are using an old browser that we do not support anymore. Please consider using a modern web browser such as Microsoft Edge, Google Chrome or Firefox for the best website experience.

ACO Yağmur Suyu Yönetimi

Gelişmiş yağmur suyu yönetimi gerektiğinde

Kentsel alanların hızlı ve plansız büyümesi, bitki örtüsünün ortadan kalkması, drenaj altyapısının etkinliğinin azalması ve iklim değişikliğinin etkileri nedeniyle günümüzde yağmur suyu artık büyük bir sorun haline gelmiştir.

Hızlı kentleşme ve iklim değişikliğinin etkilerinin yoğunlaştığı bir ortamda, etkili yağmur suyu yönetimi geleceğimiz için büyük önem taşıyor. ACO olarak suya önem veriyoruz ve etkili yağmur suyu yönetiminin aciliyetini biliyoruz. Su yönetimi uzmanlığımız ve yenilikçi çözümlerimizle bu gibi ciddi sorunların üstesinden gelmeyi ve sürdürülebilir bir gelecek yaratmayı hedefliyoruz.Çeşitli malzeme seçenekleri

ACO olarak, çeşitli proje ihtiyaçlarını karşılama konusundaki yetenek ve kararlılığımızdan büyük gurur duyuyoruz. Yenilikçi çok malzemeli yaklaşımımız, değerli müşterilerimize en uygun çözümleri sunma misyonumuzun merkezinde yer almaktadır. Bu yaklaşımla, üç olağanüstü malzemeden hazırlanmış geniş bir ürün yelpazesini gururla sunuyoruz: GRP (camla güçlendirilmiş plastik), beton ve PE (polietilen). Bu kapsamlı seçim, çözümlerimizi her projenin benzersiz gereksinimlerine göre tam olarak uyarlamamızı sağlayarak en yüksek düzeyde verimlilik, dayanıklılık ve performans sağlar.

GRP, beton ve PE ürünler sunarak müşterilerimize bilinçli kararlar verme ve projelerinin benzersiz taleplerine uygun ideal malzemeyi seçme olanağı sağlıyoruz. Deneyimli uzmanlardan oluşan ekibimiz, karar verme süreci boyunca rehberlik ve destek sağlayarak, müşterilerin kesin ihtiyaçlarını anlamak için onlarla yakın işbirliği içinde çalışır. ACO'nun çok malzemeli yaklaşımı sayesinde müşterilerimiz, kalıcı değer, olağanüstü performans ve mutlak gönül rahatlığı sunan birinci sınıf çözümlere yatırım yaptıklarından emin olabilirler.


Yağmur suyu ön arıtması

İçme suyu daha önce hiç olmadığı kadar değerli. Su baskını ve zararlı maddelerin depolanmasından kaynaklanan kirlenme, içme suyu üretiminde giderek artan sorunlara neden olmaktadır. Bu nedenle son yıllarda değerli kaynakların kullanılması konusunda yeniden düşünme süreci yaşandı. Doğal su dengesinin mümkün olduğu kadar az bozulması, daha doğrusu mümkün olduğu kadar yeniden sağlanması gerekiyor.

Yağmur suyu yönetimi, kentsel su yönetimi için yüksek bir önceliktir. Sistemlere ve ürünlere yönelik gereksinimler arttı ve entegre, sürdürülebilir, merkezi olmayan sistem çözümlerine yönelik yüksek bir talep var. ACO yağmur suyu temizleme cihazları, yağmur suyu toplama sistemlerini tıkanma ve kirlenmeye karşı korur.

Örneğin bakır, çinko ve kurşundan yapılmış kaplanmamış çatı kaplamalarından gelen yağmur suyu tahliye edilir. Genel bir kural olarak, Avrupa Su Çerçeve Yönetmeliği'ne (EWFD) göre, yağmur suyunun kanalizasyon sistemlerine boşaltılmadan önce ön arıtmaya tabi tutulması gerekmektedir.